Našli nový domov: 

Artík odjel do nového domova v polovině října. Jeho nová majitelka je zkušená kynoložka a tak věříme, že si brzy zvykne na nové prostředí a začne dovádět s novými chlupatými kamarádkami, Tibetskými dogami. Děkujeme za něj. 


Fila, téměř dvouletá fenka našla svůj skvělý domov také letos v září. Díky tomu, že jsme měli v našem "seznamu" zájemců novou paničku přesně pro ní, nemuseli jsme ji přebírat do dočasu a Filunka odjela okamžitě. V novém domově se kámoší s dalšími nahatými holčičkami a společnost ji také dělají britské kočičí dámy. Děkujeme a přejeme jim všem hodně společného štěstí.


Bela, 4 letá barzojí dáma našla báječný domov letos v září. Belinku jsme převzali z útulku Zelené Vendolí a převezli ji k nám do dočasného domova. Tady se však neohřála a za pár dní odjela za svou novou psí kamarádkou Belinkou. Přejeme celé rodině štěstí a Bele už jen krásný život.

Eimi, 2 letá barzojí slečna našla nový domov také letos v červenci.


Aram, 4 letý barzoj s průkazem původu našel domov letos v červenci. Společnost mu dělají 2 malé teriérky, které mu jak jinak než šéfují. Děkujeme paní chovatelce za spolupráci a přejeme Arámkovi klidný a spokojený domov. 


V květnu letošního roku jsme hledali nový domov pro Lili, 8letou fenku barzoje. Jsme rádi, že Lili našla velmi brzy své nové doma v Praze, kde jí dělá společnost další barzojí kamarádka Chere. Děkujeme