Našli nový domov: 

Více z nových domovů našich adoptovaných barzojíků najdete zde  na našem FB.


Nikolaj, zakotvil u nás nejdřív na hlídání. Nakonec jsme mu ale našli nový domov u báječných lidí, kde mu dělá společnost barzojí babička Swany. Díky za něj a za trpělivou práci jeho nového majitele. 


Shadow a Démonek, dva čtyřletí barzojí bráchové, které jsme převzali v létě 2020. Nejdříve se nám podařilo umístit oba kluky společně, po čase jsme ale byli nuceni kluky rozdělit, protože jejich soužití v nové rodině nebylo úplně jednoduché. Nakonec se ukázalo, že rozdělení oběma významně prospělo, jak psychicky tak fyzicky. Oba bráškové i jejich majitelé jsou spolu stále v kontaktu, za což jsme moc rádi a děkujeme jejich novým majitelům. 

Andy, 4 letý kříženec afgánského chrta, kterého jsme dovezli společně s Merlinem a Glorií v létě 2019 z Krupky u Teplic. Dlouho trvalo než se našel ten správný parťák pro Andyho, bylo několik zájemců, ale všichni to nakonec vzdali. Paní Andrea to nevzdala a po velmi rychle zorganizované akci, odjel Andy v listopadu domůůů :-)

Náš velký dík patří paní Lence Bučkové za poskytnutí dočasného domova a za práci, kterou s Andym odvedla po dobu jeho pobytu.  Děkujeme, zázraky se dějí a všichni tři nakonec našli ty nejbáječnější domovy.


V srpnu nás kontaktovala paní Alice Jírová s prosbou, najít těmto dvěma princeznám nový domov. Ustinka a Uljubka zůstaly v chovatelské stanici z Moskevského chovu paní Pavly Finkové, která nás na jaře opustila. Netrvalo dlouho a obě holky našly společný a báječný domov na Moravě u zkušených a dlouholetých chrtařů. Díky za ně :-)


V červenci letošního roku jsme převzali do péče 3 chrty z Krupky u Teplic. Glorie a Merlinek našli společný domov v srpnu, Andy, kříženec afgánského chrta na svůj domov zatím stále čeká... Merlin je synkem Glorie a Andyho, už nyní je vidět že má něco z obou :-) A my moc děkujeme Pavle za tu možnost, umístit je společně. 

Ellie našla nový domov v červnu letošního roku. 


Tristan odjel do nového domova v druhé polovině ledna. Po dlouhém hledání se nám snad povedlo najít toho pravého a Tristan tak bude mít své doma už navždy. Držíme palce :-) Fotky budeme postupně přidávat.


Artur odjel do svého nového domova začátkem ledna. Společnost mu dělá naše adoptovaná Bella :-)


Artík odjel do nového domova v polovině října. Jeho nová majitelka je zkušená kynoložka a tak věříme, že si brzy zvykne na nové prostředí a začne dovádět s novými chlupatými kamarádkami, Tibetskými dogami. Děkujeme za něj. 


Fila, téměř dvouletá fenka našla svůj skvělý domov také letos v září. Díky tomu, že jsme měli v našem "seznamu" zájemců novou paničku přesně pro ní, nemuseli jsme ji přebírat do dočasu a Filunka odjela okamžitě. V novém domově se kámoší s dalšími nahatými holčičkami a společnost ji také dělají britské kočičí dámy. Děkujeme a přejeme jim všem hodně společného štěstí.


Bela, 4 letá barzojí dáma našla báječný domov letos v září. Belinku jsme převzali z útulku Zelené Vendolí a převezli ji k nám do dočasného domova. Tady se však neohřála a za pár dní odjela za svou novou psí kamarádkou Belinkou. Přejeme celé rodině štěstí a Bele už jen krásný život.

Eimi, 2 letá barzojí slečna našla nový domov také letos v červenci.


Aram, 4 letý barzoj s průkazem původu našel domov letos v červenci. Společnost mu dělají 2 malé teriérky, které mu jak jinak než šéfují. Děkujeme paní chovatelce za spolupráci a přejeme Arámkovi klidný a spokojený domov. 


V květnu letošního roku jsme hledali nový domov pro Lili, 8letou fenku barzoje. Jsme rádi, že Lili našla velmi brzy své nové doma v Praze, kde jí dělá společnost další barzojí kamarádka Chere. Děkujeme